Ons team


_MG_6322-1_Margot.jpg

Margot Passchier- Dickmann

Fysiotherapeut, Oedeemtherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • Fysiotherapie
  • Mpt chronische aandoeningen
  • Hart-Long-Vaat-therapeut 
  • Oedeemtherapeut
  • Oncologische revalidatie
  • Handtherapie
  • COVID 19 therapeut (corona revalidatie)

margot@smc-oegstgeest.nl 

guido 2.5.jpg

Guido Verschoor

Sportfysiotherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • MSc. Sportfysiotherapie
  • Echografie & shockwavetherapie  
  • Dry needling
  • Knie specialist
  • Voorstekruisband/meniscus revalidatie

guido@smc-oegstgeest.nl

 

_MG_7166-1_Alex.jpg

Alex Robert

Echografist, fysiotherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • Fysiotherapie
  • Specialist echografie
  • Specialist shockwave therapie

alexander@smc-oegstgeest.nl

_MG_6316-1_Johan.jpg

Johan van der Bent

Manueeltherapeut

  • Fysiotherapie
  • MSc. Manuele therapie 
  • Dry needling
  • Rug/nekspecialist
  • Schouderspecialist

johan@smc-oegstgeest.nl

Marissa.jpg

Marissa Compier

Sportfysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • MSc. Sportfysiotherapie
  • Sportfysio LOHC H1
  • Parkinsontherapeut
  • Fysiotherapeut/trainer regionaal top sport centrum Leiden e.o. (RTC)
  • Pilates

marissa@smc-oegstgeest.nl

Foto_Maud_(2).jpg

Maud Meeuwisse

Fysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • Echografie / shockwavetherapie
  • Shockwave therapie bij spasticiteit
  • Kniespecialist

maud@smc-oegstgeest.nl

Foto_Elise_Ravensbergen.JPG

Elise Ravensbergen

Fysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • Dry needling
  • Covid-19 therapeut (corona revalidatie) 
  • Longrevalidatie 
  • Sportfysio LOHC dames I 
  • MSc. Fysiotherapie in de geriatrie i.o.

elise@smc-oegstgeest.nl

Anneloes.jpg

Anneloes Verrier

Fysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • Hart-Long therapeut 
  • Chronische zorg 
  • COVID 19 therapeut (corona revalidatie)

anneloes@smc-oegstgeest.nl

Jasper.jpg (1)

Jasper Haasnoot

Fysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • Schouder specialist
  • Krachttrainer ZZ Leiden basketbal eredivisie
  • Fysiotherapeut/trainer regionaal top sport centrum Leiden e.o. (RTC)

jasper@smc-oegstgeest.nl

Henriette.jpg

Henriëtte Spijkervet

Manueeltherapeut

  • Fysiotherapie
  • MSc Manueeltherapeut
  • Dry Needling
  • MS netwerk

balie@smc-oegstgeest.nl

FRO09290-bewerkt.png

Femke Kraaij

Fysiotherapeut

  • Fysiotherapie
  • Sportfysio LOHC dames I 

 

Werkzaam op locatie SMCO
Kinderfysiotherapie 

 

xander 1.jpg

Xander de Keizer

Fysiotherapeut

  • Eigenaar Fysio Care Oegstgeest
  • Fysiotherapie
  • Orthopedische revalidatie
  • Schouderspecialist
  • Kniespecialist
  • Voet en enkel netwerktherapeut
  • Claudicatio therapeut

 

  • Werkzaam locatie Fysio Care Oegstgeest

info@fysiocareoegstgeest.nl 

Fysio Care Oegstgeest