Ons team


Smaranda2.jpg

Smaranda Padurariu

Fysiotherapeut

  • Specialist handtherapie
  • Echografie hand/pols
  • Cross-fit
  • Master fysiotherapie in sporttrauma
  • Specialist sportblessure/trauma
    • knie en enkel
    • Kruisband/Meniscus
  • Sportfysio LOHC Heren 1 & Dames 1
  • Pilates & yoga

smaranda@smc-oegstgeest.nl

Storm Foto

Storm Verhoef

Fysiotherapeut

  • algemeen fysiotherapeut
  • kracht/conditie trainer ZZ Leiden Basketball

storm@smc-oegstgeest.nl 

Jolein

Jolein Kruijt

Oefentherapeut

  • Revalidatie training bij sportklachten
  • Revalidatie training bij rugklachten
  • Revalidatie training bij chronische klachten

Werkzaam op locatie SMC Oegstgeest

balie@smc-oegstgeest.nl 

Thomas

Thomas Kornet

Junior Fysiotherapeut

  • Fysiotherapeut LOHC D1 & H1
Jasper.jpg (1)

Jasper Haasnoot

Fysiotherapeut

  • Schouderspecialist
  • sportrevalidatie
  • Krachttrainer ZZ Leiden basketbal eredivisie

jasper@smc-oegstgeest.nl 

Anneloes.jpg

Anneloes Verrier

Fysiotherapeut

  • MSc. Kinderfysiotherapie i.o
  • Hart-Long therapeut 
  • COVID 19 therapeut (corona revalidatie)

anneloes@smc-oegstgeest.nl

Ruben

Ruben Groeneveld

Fysiotherapeut

  • Specialist sportblessure/trauma o.a. 
    • Knie/Enkel specialist
    • Kruisband/Meniscus
    • Achillespeesruptuur
    • Spierrupturen
  • Specialist orthopedische revalidatie o.a.
    • Totale knie (TKP) en totale heup prothese(THP)
    • Gecompliceerde breuken  
  • Sportfysio LOHC Heren 1 & Dames 1
  • Parkinson netwerk 
  • MS netwerk 

ruben@smc-oegstgeest.nl 

Foto_Elise_Ravensbergen.JPG

Elise Ravensbergen

Fysiotherapeut

  • Dry needling
  • Covid-19 therapeut (corona revalidatie) 
  • Longrevalidatie 
  • MSc. Fysiotherapie in de geriatrie i.o.
  • Valpreventie training

elise@smc-oegstgeest.nl 

IMG 20220315 WA0002(1)

Marijn Terink

Fysiotherapeut

  • Master geriatrie i.o.
  • Dry needling
  • shockwavetherapie
  • Shockwave therapie bij spasticiteit
  • Longrevalidatie
  • COVID revalidatie

marijn@smc-oegstgeest.nl

 

Niels

Niels van Steijn

Fysiotherapeut, Human movement scientist 

  • MSc. Master Human movement science
  • Specialist orthopedische revalidatie 
  • sportrevalidatie

niels@smc-oegstgeest.nl

_MG_6316-1_Johan.jpg

Johan van der Bent

Manueeltherapeut

  • MSc. Manuele therapie 
  • Dry needling
  • Rug/nekspecialist
  • Schouderspecialist

johan@smc-oegstgeest.nl

Martijn (1)

Martijn van Mierlo

Manueeltherapeut

  • MPt. Manuele therapie
  • Dry needling
  • Echografie
  • Shockwave
  • EPTE (Echogeleide Percutane Electrolyse Therapie) 

martijn@smc-oegstgeest.nl

Foto_Maud_(2).jpg

Maud Meeuwisse

Fysiotherapeut

  • Echografie / shockwavetherapie
  • Shockwave therapie bij spasticiteit
  • Kniespecialist

maud@smc-oegstgeest.nl

_MG_7166-1_Alex.jpg

Alex Robert

Echografist, fysiotherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • Specialist echografie
  • Specialist shockwave therapie

alexander@smc-oegstgeest.nl

_MG_6322-1_Margot.jpg

Margot Passchier- Dickmann

Fysiotherapeut, Oedeemtherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • Mpt chronische aandoeningen
  • Hart-Long-Vaat-therapeut 
  • Oedeemtherapeut
  • Oncologische revalidatie
  • Handtherapie
  • COVID 19 therapeut (corona revalidatie)

margot@smc-oegstgeest.nl 

guido 2.5.jpg

Guido Verschoor

Sportfysiotherapeut

  • Partner SMC Oegstgeest
  • MSc. Sportfysiotherapie
  • Echografie & shockwavetherapie  
  • Dry needling
  • Knie specialist
  • Kruisband/meniscus revalidatie

guido@smc-oegstgeest.nl

 

xander 1.jpg

Xander de Keizer

Fysiotherapeut

  • Eigenaar Fysio Care Oegstgeest
  • Orthopedische revalidatie
  • Schouderspecialist
  • Kniespecialist
  • Voet en enkel netwerktherapeut
  • COVID revalidatie
  • Claudicatio therapeut

info@fysiocareoegstgeest.nl 

  • Werkzaam locatie Fysio Care Oegstgeest

Fysio Care Oegstgeest