Ons team


_MG_6322-1_Margot.jpg

Margot Passchier- Dickmann

Margot is tot onze spijt voor onbepaalde periode niet aanwezig. Ze wordt behandeld daar de diagnose kanker is gesteld. Wij houden u op de hoogte wanneer ze weer zal terugkeren.

 

Praktijkhouder SMC-Oegstgeest

  • Fysiotherapie
  • Mpt chronische aandoeningen
  • HLV-therapeut
  • Oedeemtherapeut
  • Oncologische revalidatie
  • Handtherapie (i.o)

margot@smc-oegstgeest.nl

_MG_6294-1_Guido.jpg

Guido Verschoor

   Praktijkhouder SMC-Oegstgeest 

  • Fysiotherapie
  • MSc. Sportfysiotherapie
  • Echografie & shockwavetherapie  
  • Dry needling
  • Knie specialist
  • Voorste kruisband/meniscus revalidatie

guido@smc-oegstgeest.nl

_MG_7166-1_Alex.jpg

Alex Robert

  Praktijkhouder SMC-Oegstgeest

  • Fysiotherapie
  • Specialist echografie
  • Specialist shockwave therapie

alexander@smc-oegstgeest.nl

_MG_6316-1_Johan.jpg

Johan van der Bent

  • Fysiotherapie
  • MSc. Manuele therapie 
  • Dry needling
  • Schouderspecialist
  • Personal training (JF Performance)
  • Krachttrainer ZZ Leiden basketbal eredivisie

johan@smc-oegstgeest.nl

emilie_1_.jpg

Emilie Wegman

  • Fysiotherapie
  • Mpt. Manuele therapie
  • Dry needling

emilie@smc-oegstgeest.nl

Marissa.jpg

Marissa Compier

  • Fysiotherapie
  • Msc. Sportfysiotherapie (i.o)
  • Sportfysio LOHC H1
  • Pilates

marissa@smc-oegstgeest.nl

Foto_Brenda_3.jpg

Brenda Weber

  • Fysiotherapie
  • Kinderfysiotherapie (i.o)

brenda@smc-oegstgeest.nl

brenda@smco-kinderfysiotherapie.nl

Foto_Maud_(2).jpg

Maud Meeuwisse

  • Fysiotherapie
  • Echografie / shockwavetherapie
  • Shockwave therapie bij spasticiteit

maud@smc-oegstgeest.nl

Foto_Elise_Ravensbergen.JPG

Elise Ravensbergen

  • Fysiotherapie
  • Sportfysio LOHC dames I 

elise@smc-oegstgeest.nl

anneloes .jpg

Anneloes Verrier

  • Fysiotherapie
  • Chronische zorg 

anneloes@smc-oegstgeest.nl

jasper.jpg

Jasper Haasnoot

  • Fysiotherapie
  • Schouder specialist
  • Krachttrainer ZZ Leiden basketbal eredivisie

jasper@smc-oegstgeest.nl

judith

Judith Hooimeijer

 Praktijkhouder SMC-kinderfysiotherapie 

  • Kinderfysiotherapie

judith@smco-kinderfysiotherapie.nl

luuk oudendijk2.jpg

Luuk Oudendijk

  • Sportbegeleiding 
  • Fysiotherapie (i.o)

balie@smc-oegstgeest.nl 

_MG_6297-2_Jolanda.jpg

Jolanda Evers- van der Zwan

  • Receptie

balie@smc-oegstgeest.nl

Karen Versluis

  • Receptie 

balie@smc-oegstgeest.nl

_MG_6328-1_Ingrid.jpg

Ingrid van der Kogel

  • Acupunctuur
  • Yoga
_MG_6292-1_Sandra.jpg

Sandra Vreeken

  • Holos massagetherapie

 

3DAA8CBC-CAE4-4700-92DE-003B3C1D3B21.jpeg

Femke Vlieland

Dietist

_MG_6571-1_Carolien.jpg

Carolien Wolfs-Beijne

  • Pilates

balie@smc-oegstgeest.nl

Richard .png

Richard Torn

  • Sportbegeleiding 
  • Fysiotherapie (i.o)

balie@smc-oegstgeest.nl